Wypożyczalnia samochodów luksusowych

NIELSEN PREMIUM CAR HIRE
O NAS

Witaj w świecie samochodów klasy premium, Witaj w świecie obsługi klienta na najwyższym poziomie w Polsce, Witaj w Nielsen Premium Car Hire Polska.

Dlaczego warto nam zaufać:

Nic przed wami nie ukrywamy, nie stosujemy regulaminów zapisanych małym druczkiem, nie doliczamy absurdalnych opłat za podstawowe usługi. Jesteśmy fair. Po prostu.
Sprawdź nas, sprawdź poniższe dokumenty. Jeśli uważasz, że coś powinniśmy zmienić, że nasze stawki dodatkowych usług są zbyt wysokie lub niewłaściwie skalkulowane – daj nam znać. Chcemy poznać oczekiwania polskiego rynku i polskich klientów – tak, aby służyć wam jak najlepiej.

Każdy wynajem rozpoczynamy od podpisania umowy, omówienia warunków kaucji, dodatkowych opłat i zasad związanych z ubezpieczeniem. Następnie wspólnie dokładnie oglądamy samochód, zaznaczamy rysy na protokole i robimy zdjęcia ewentualnych szkód. Pamiętaj – dokładne zrozumienie zasad wynajmu i sprawdzenie samochodu jest tak samo ważne dla nas, jak i dla Ciebie.

Chcemy uniknąć jakichkolwiek nieporozumień – dlatego zarezerwuj kilka dodatkowych minut na obejrzenie felg, zderzaków i przeczytania umowy. Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług? Cóż… Porozmawiajmy. Albo po prostu oddamy Ci pieniądze za wynajem. A jeśli będziesz zadowolony? Mamy nadzieję, że do was wrócisz.

Co nas cechuje?

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jakość

Tworzymy usługi takie, jakich sami potrzebujemy.

Podejście

Traktujemy klientów tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani.

Pasja

Robimy to z pasją, radością i uśmiechem.